روش های پرداخت

پرداخت نقدی در محل

پرداخت نقدی در محل

اگر آدرس تحویل سفارش شما در شهر تهران می باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه سفارش خود را بصورت نقدی و هنگام تحویل کالا درب منزل پرداخت کنید. با این وجود توصیه می شود که کاربران عزیز پرداخت خود را بصورت آنلاین و با استفاده از درگاه های امن بانک های عضو شبکه شتاب انجام دهند. در اینصورت پردازش سفارشات سریعتر و راحت تر انجام می گیرد.

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

برای آن دسته از کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها تهران می باشد، و تمایل دارند مبلغ سفارش را هنگام  دریافت کالا پرداخت کنند، می توانند با کارت های عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) پرداخت نمایند.

پرداخت کارت به کارت و واریز به حساب

کارت به کارت و واریز به حساب

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و در سایت ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران عزیز می‌شود.